1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-21, 23:18   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Dziękuję Bardzo za dobre Słowa wasze.

I Powiem tak nigdy nie można się poddać... a napewno Chce i wierzę o Walkę... i tak samo jak mi choroba próbuje dokopać to ja chce to samo :P a organizm jest mój. haha :-D

więc jeszcze raz dziękuje o wasze wszystkie słowa otuchy.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-16, 21:27   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Eh no niestety dziś znów moje serce zawaliło na maxa dostałem wyniki i okazało się że guzki wycięte z płuca okazał się przerzutem czerniaka guz 1 cm finalna wielkość.

Ehh.. czy ktoś był już po drugim żucie czerniaka odległym i nie zaznał zadnej chemi przypominam że mam BRAF. nie wiem co mam teraz robić .. załamka znów.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-31, 10:01   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
No Mam taka nadzieje lecz.. cholerka .. przeziebienie mnie zlapalo termin zagrożony :/
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-27, 08:29   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Mam nadzieje że ten okres powyzej 5kg noszenia nie bedzie mnie obowiązywał haha nie dam rady bez silowni :P .. i w całejtejsytuacjinajważniejszy humor :P
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-24, 11:40   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
marcelina007, marcelina007,
Jak byś miała jakie kol-wiek pytania pisz na prv.
Teraz Bardziej będę aktywniejszy :)
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-10, 00:13   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Wiem że może juz prosił kość w innym temacie możecie mi podać adres mailowy pod którym dr. Rutkowski odpisuje ?
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-04, 10:31   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Monika - ciche marzenie takie było hyhy .. nie no oczywiście to był żart.
No to ja sobie jestem w szpitalu jutro operacja i zabawa z bolami odnowa :(
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-17, 22:39   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Nie chce zapeszac mam nadzieje że się uda czekam do środy co i jak a na razie chciałabym tego z nogi jak najszybciej się pozbyć !!!
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-03, 13:09   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Dziękuję :d

Obertas prawdę powiadasz :D
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-17, 22:06   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Oczywiście że tak ten strach jest mniejszy ! :) teraz tylko zblizać rany i będzie super :)
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-02, 23:32   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Dziękuję za wsparcie :) hehe.. 2 sexy sznytki do kolekcji :p
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-27, 23:22   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Nowa, masz rację !!
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-24, 12:41   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Dziękuję Naprawdę. Czekam teraz jak na szpilkach do 16 bo będzie wizyta ..... przeszedłem się dziś na spacer i dociera do mnie to co mówicie .. załamka tylko pokazuje że sam się poddaję ... a cholera twierdzę w przeciwieństwie tego losu że jeszcze mam dużo do zrobienia na tym padole.. teraz wiem ze już nie jestem nie zniszczalnym czołgiem ... to jest dziwne .. ale rzeczywiście zaczynam wszystko inaczej szanować .. i myśleć ...

Liczę na to nie ważne co będzie się działo będę taki silni jak wy .. !!!!! Zaskakujące jak dla faceta który zawsze był śmieszkiem i trochę traktował życie jako zabawę... a poszczeganie moje się zmienia na świat :) o 16 .. lekarza jak wrócę to napiszę co mi powiedział i na jakie badania mnie wysyła.

Pozdrawiam Was Ciepło :)
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-24, 02:06   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Może popqdam już w paranoję.... w domu grobowo .. wszyscy moi najbliższi znajomi co wiedzą pilnują mnie bym sobie czegoś nie zrobił dramat. ..... mam wzloty i upadki. ... po przeczytaniu na forum historii osób ... widzę siłę i walkę a najgorsze jest dla mnie gdy docieramy do końca wpisów i widzę że ktoś odszedł :( płakać mi się chce:(


Wiem że podobieństw nie ma .. ale jak widzę podobne wyniki do moich i że są przeżuty, co się dzieje nie dobrego to mam same czarne myśli .. o śmierci że to już niedlugo się stanie ... czytając te wszystkie opracowania .. tylko to mi wychodzi
... to łudzę się że zaraz z tego z snu się obudzę.

Wiem że nie powinnem pisać takich rzeczy ... ake przy rodzicach w dniu staram się być silny. . Ale jak idzie noc .. boję się że dlaczego niby mi ma się udać żyć. ..
Jutro wizyta u lekarza boję się. . I następnych badań ... bo boje się że każdy następny wynik będzie gorszy ..jak gwoździe to trumny.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin. wichniar2

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-23, 13:23   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Dziękuję wam za dobre słowo:) naprawdę:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group